• szlifowanie wałków do L 2000 mm
  • szlifowanie na płasko do 1000 mm – 400 mm

Nieustanny rozwój zarówno techniczny jak i technologiczny, sprawia iż nasza firma inwestuje w coraz to nowsze rozwiązania, aby móc zaoferować swoim Klientom usługę zgodną z najnowszymi standardami. Dlatego też wciąż się rozwijamy i inwestujemy w nowoczesny sprzęt jak i w wykwalifikowany personel. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie obróbki skrawaniem, w skład której wchodzi między innymi szlifowanie wałków do L2000.
Szlifowanie wałków do L2000 to usługa, która umożliwia odpowiednie przygotowanie metalowych powierzchni, metali czy elementów konstrukcyjnych wchodzących w skład zarówno niezbyt skomplikowanych, ale także tych złożonych części mechanizmów oraz narzędzi wykorzystywanych na szeroką skalę w przemyśle. Nasza firma posiada profesjonalne, zaawansowane technologie ścierne, czyli maszyny, którymi precyzyjnie wykonamy szlifowanie wałków do L2000, kół zębatych, prowadnic korpusów, frezów różnego typu wierteł, gwintowników, oraz powierzchni innych elementów metalowych. W procesie szlifowania, obrabianym obiektom nadawane są ostateczne właściwości i przywracana jest ich funkcjonalność co jest kluczowe dla planowanego zastosowania danego elementu.

Szlifowanie wałków i otworów

Oprócz toczenia i frezowania konwencjonalnego, wytłaczania, dłutowania i cięcia, nasz firma proponuje Państwu również profesjonalne szlifowanie wałków do L2000. Nie jest to proces łatwy, dlatego też do prawidłowego przeprowadzania regeneracji przez wszystkie etapy wymagane jest duże doświadczenie, specjalistyczna wiedza oraz niezbędne maszyny i narzędzia, które to nasza firma posiada.

Precyzyjne szlifowanie do L2000

Szlifowanie precyzyjne to inaczej końcowa obróbka metalu, która ma na celu osiągnięcie najwyższej jakości obrabianego przedmiotu, zgodnej z wymaganymi danymi technicznymi dotyczącymi dokładności wymiarów, gładkości powierzchni oraz dokładności kształtu. Dzięki najwyższej jakości sprzętu jakim dysponujemy, jesteśmy w stanie uzyskać dla Państwa optymalne rezultaty.